Archiwa tagu: amerykański wałek

Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Amerykański wałek moherowyAmerykański,profesjonalny wałek moherowy do lakierowania parkietu lub dużych elementów drewnianych. Doskonale nadaje się też do cienkiego rozkładania emalii na sztuczne tworzywa. Pozostawia bardzo gładka powłokę nie napowietrzając farby czy lakieru. Polecany do profesjonalnego użytku. Czytaj dalej Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Profesjonalny wałek do farb wodnych Contractor

AMERICAN CONTRACTOR  to profesjonalny wałek do farb wodnych z bardzo sprężystym włosiem. Zalecany do farb nowej jak i starej technologii ( cienko-powłokowe farby, rzadkie oraz grubo-powłokowe gęste (tiksotropowe)). Występuje w jednej długości włosia 3/8′ (ok. 10 mm) oraz dwóch wielkościach standardowo 9′ raz 18′.

Wałek do żywicy epoksydowej ,lakierowania, nakładania kleju itp. Epoxy glide #R232 Wooster USA

wałek do żywicy epoksydowej WoosterJeden z nielicznych wałków odpornych na działanie bardzo agresywnych rozpuszczalników występujących w klejach, lakierach, żywicach itp. Wykonany ze specjalnego, bardzo odpornego na ścieranie i wypadanie włosia..  Jest on dobrym wypełnieniem przy lakierowaniu pędzlem: Profesjonalny pędzel do lakieru i impregnatu naturalne włosie L1104.


Wymiary:
Długość:           9” / 22,86 cm
Długość włosa:  ¼” / 0,64cm

Zastosowanie:
Do wszystkich uretanów i epoksydów.

Charakterystyka:
Opatentowany, ciemno szary materiał odporny na wypadanie włosia .Nie jest wykonany z tkaniny,. Idealny do wszystkich uretanów i epoksydów. Dobrze wchłania. Szybko i gładko rozprowadza farbę a zielony podwójny rdzeń propylenowy jest  odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.


Profesjonalny Wałek do lakieru klei i żywicy epoksydowej


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Wałek malarski z owczej wełny Lambswool 100 #R291 / R292 Wooster USA

Profesjonalny wałek malarski z owczej wełny Wooster Profesjonalny Amerykański wałek malarski z owczej wełny Lambswool to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wałek o bardzo dużych możliwościach malarskich, nadający się do malowania większością farb dostępnych na naszym rynku. Niezwykle ceniony przez bardzo doświadczonych malarzy. Czytaj dalej Wałek malarski z owczej wełny Lambswool 100 #R291 / R292 Wooster USA