Archiwa tagu: Amerykańskie farby zakopianka kraków

Promocje Cenowe czyli Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków w atrakcyjnych cenach

Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków

Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się na ul. Marii Dąbrowskiej 17e/58 Kraków , gdzie codziennie mamy promocje na wybrane produkty.

Wśród nich:

Farby Ceramicznew sam raz do pokoi dziecięcych, korytarzy, pomieszczeń użyteczności publicznych i wiele innych.

Farby Antykorozyjnesystemy antykorozyjne zabezpieczające metal (również farby na ocynk) stopujące i blokujące proces korozji. Specjalistyczne podkłady reaktywne bezpośrednio na rdzę blokujące. Do zastosowania na ogrodzenia, dachy, konstrukcje stalowe, sprzęt ogrodowy, maszyny i pojazdy, wewnątrz i na zewnątrz.

Farby do glazuryfarby do zadań specjalnych przeznaczone na gładkie i śliskie powierzchnie do renowacji kafelków, glazury, terakoty, piecy kaflowych i wiele innych tam gdzie potrzeba dobrej przyczepności farby do podłoża.

Lakiery do drewnaprofesjonalne jedno lub dwu składnikowe lakiery poliuretanowe tworzące niesamowicie elastyczną i odporną na ścieranie powłokę, do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Możliwość barwienia na różne kolory!

Impregnaty do drewna i kostki brukowejzabezpieczające od środka drewno, beton, piaskowce, materiały, marmury, kamienie itp. Możliwość barwienia na kolory!

Zapraszamy do naszego salonu! Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków ul. Marii Dąbrowskiej 17e/58 (Nowa Huta)