Archiwa tagu: amerykańskie narzędzia

Rączka do malowania rur Pipe Painter R212

Rączka do malowania rur składa się z dwóch oddzielnych rdzeni dzięki czemu malowanie jest jeszcze szybsze. Uchwyt wykonany jest z kopolimeru i polipropylenu.
Podwójne klatki rolkowe (w pełni regulowane) obracają się płynnie aby można było malować z dwóch stron rury jednocześnie.
Doskonała również do malowania balustrad, słupków, belek, mostów itp
Grip jest gwintowany dla rozszerzenia stosowania biegunowego

Profesjonalny wałek Wooster Pro doo-z FTP

Nowość od Wooster’a  profesjonalny wałek z włosiem odpornym na wypadanie. Przeznaczony do każdego rodzaju farb dekoracyjnych  farb akrylowych, farb lateksowych, emalii, farb podkładowych, lakierów, poliuretanów, epoksydów oraz klei.
Opatentowany wałek Wooster o wysokiej gęstości włosia. Biały materiał w podwójne złote prążki pozostaje sprężysty i odporny na sklejanie się włosia, zapewnia bardzo gładkie profesjonalne wykończenie powierzchni. Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałka. Najnowsza technologia FTP zapewnia, że są w 100% przystosowane do najnowszej technologii farb cienko-powłokowych.

 

Gąbkowy wałek do lakieru poliuretanowego Pro Tiz #R256 USA

Profesjonalny wałek do lakieru poliuretanowegoWałek do lakieru poliuretanowego z wysokowydajną żółtą gąbką, która gwarantuje jednolite wykończenie bez kruszenia się wałka. Nadaje się przede wszystkim do lakierów poliuretanowych i do większości farb czy emalii.
Pozostawia bardzo gładką powierzchnię co jest wymagane podczas lakierowania. Użyty podczas malowania farbami dekoracyjnymi pozostawia powierzchnię z minimalną fakturką.
Profesjonalny fenolowy rdzeń jest odporny na wodę i rozpuszczalniki.


Wymiary:
Długość: 9” / 22,86 cm
Długość włosia: 3/16”/ 0,48cm

Zastosowanie:
Wkład Prof/Tiz doskonale nadaje się do większości lakierów poliuretanowych oraz alkidowych.

Charakterystyka:
Wałek do lakieru poliuretanowego z wysokowydajną żółtą gąbką, która gwarantuje jednolite wykończenie bez kruszenia się wałka. Nadaje się przede wszystkim do lakierów poliuretanowych i do większości farb, emalii.
Pozostawia bardzo gładką powierzchnię co jest wymagane podczas lakierowania. Użyty podczas malowania farbami dekoracyjnymi pozostawia powierzchnię z minimalną fakturką.
Profesjonalny fenolowy rdzeń jest odporny na wodę i rozpuszczalniki.


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Wałek do żywicy epoksydowej ,lakierowania, nakładania kleju itp. Epoxy glide #R232 Wooster USA

wałek do żywicy epoksydowej WoosterJeden z nielicznych wałków odpornych na działanie bardzo agresywnych rozpuszczalników występujących w klejach, lakierach, żywicach itp. Wykonany ze specjalnego, bardzo odpornego na ścieranie i wypadanie włosia..  Jest on dobrym wypełnieniem przy lakierowaniu pędzlem: Profesjonalny pędzel do lakieru i impregnatu naturalne włosie L1104.


Wymiary:
Długość:           9” / 22,86 cm
Długość włosa:  ¼” / 0,64cm

Zastosowanie:
Do wszystkich uretanów i epoksydów.

Charakterystyka:
Opatentowany, ciemno szary materiał odporny na wypadanie włosia .Nie jest wykonany z tkaniny,. Idealny do wszystkich uretanów i epoksydów. Dobrze wchłania. Szybko i gładko rozprowadza farbę a zielony podwójny rdzeń propylenowy jest  odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.


Profesjonalny Wałek do lakieru klei i żywicy epoksydowej


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!