Archiwa tagu: czym lakierować podłogę

Wałek moherowy do malowania Jumbo-Koter® Mohair BlendTM #RR304 (minirolka)

walek moherowy do farb rozpuszczalnikowychBiały odporny na wypadanie włosia wałek moherowy do malowania farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi. Jego materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester, który, przyczynia się do eleganckiego gładkiego wykończenia malowanej powierzchni. Jest bardzo wytrzymały na rozpuszczalniki co znacznie wydłuża jego żywotność i nie zmienia faktury malowanej powierzchni. Nie jest to wałek jednorazowego użytku, dlatego zalecane jest jego mycie po każdej pracy rozpuszczalnikiem do konkretnie używanej farby lub lakieru.
walek moherowyWymiary:
Długość:           4 ½”/11,43cm
Długość włosia: ¼”/0,64cm


Zastosowanie:
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Charakterystyka:
Biały odporny na wypadanie włosia materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester.
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Zamknięty koniec doskonale maluje kąty i rogi powierzchni
Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałeczkaZainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Amerykański wałek moherowyAmerykański,profesjonalny wałek moherowy do lakierowania parkietu lub dużych elementów drewnianych. Doskonale nadaje się też do cienkiego rozkładania emalii na sztuczne tworzywa. Pozostawia bardzo gładka powłokę nie napowietrzając farby czy lakieru. Polecany do profesjonalnego użytku. Czytaj dalej Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Poliuretanowy lakier do podłóg,drewna – Gym Floor 8-0356 satyna

Poliuretanowy lakier do podłóg firmy Majic charakteryzuje się przede wszystkim wydajnością. Środek można stosować do lakierowania także drzwi, parapetów, boazerii, parkietów a nawet mebli drewnianych. Produkty są łatwe w użyciu i doskonale rozprowadzają się po lakierowanej powierzchni. Do pokrycia podłoża warstwą lakieru można stosować pędzel, wałek  bądź skorzystać z metody natryskowej. Zastosowanie
kilku warstw (2 lub 3) wpływa na poprawę wyglądu oraz zwiększa stopień ochrony podłoża przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W asortymencie znajdują się wyroby powstałe na bazie wyselekcjonowanych żywic poliuretanowych bądź alkidowych. .

Wewnętrzno -zewnętrzny lakier o wykończeniu satynowym- na bazie żywic poliuretanowych jedno lub dwu składnikowy. Drugim składnikiem jest katalizator – utwardzacz stosowany w celu zwiększenia odporności oraz przyspieszenia czasu schnięcia. Lakier jest bezbarwny, aczkolwiek można go zabarwiać na dowolne kolory ( wybielając je bądź przyciemniając) . Powierzchnia powinna być polakierowana minimum 2x dla uzyskania lepszego efektu. Lakier chroni od wewnątrz jak i zewnątrz nie przepuszcza wody. Stosowany na halach gimnastycznych i innych tego typu powierzchniach gdzie podłoże jest narażone na wysoką eksploatację.