Archiwa tagu: duży wałek do malowania sufitu

Najlepszy, profesjonalny wałek do malowania seria Pro/Doo-Z Wooster USA

Amerykański wałek do malowaniaNajlepszy, profesjonalny wałek do malowania amerykańskiej firmy Wooster.  Włosie odporne na wypadanie.  Polecany do wszystkich rodzajów farb dekoracyjnych,  farb akrylowych, farb lateksowych, emalii, farb podkładowych, lakierów, poliuretanów, epoksydów oraz klei.
Opatentowany, wysokiej gęstości biały materiał w złote prążki pozostaje sprężysty i odporny na sklejanie się włosia. Zapewnia bardzo gładkie profesjonalne wykończenie powierzchni a  otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałka.


Wymiary:
Długość:      4 1/2″ ; 6 1/2″ ;  9”  ; 12″; 18″ / od 12cm do 46cm długości!

Długość włosia:  3/16 ; 3/8 ; 1/2; 3/4” /od 5mm do 21mm

Zastosowanie:
Złocisto-żółta tkanina jest wyjątkowo wytrzymała! Wałek do malowania Pro/dooz doskonale nadaje się do farb praktycznie każdego rodźaju farb, bejc i impregnatów.

Charakterystyka:
Seria wałków malarskich odpornych na sklejanie się i wypadanie włosia pozostawia gładkie wykończenie na całej powierzchni.
Zielony podwójny spiralny rdzeń propylenowy jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.


Najlepszy wałek do malowania


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Jumbo-Koter Wałek do farb dekoracyjnych Pro/Doo-Z #RR302 (minirolka)

Profesjonalny wałek do farb Profesjonalne wałki malarskie Wooster seria Pro/dooz to włosie odporne na wypadanie, do wszystkich rodzajów farb – akryli, lateksów, emalii, podkładów, poliuretanów. Doskonale nadają się do odcięć jak i malowania drobnych elementów. Czytaj dalej Jumbo-Koter Wałek do farb dekoracyjnych Pro/Doo-Z #RR302 (minirolka)