Archiwa tagu: efekty dekoracyjne

Celestia farba dekoracyjna dająca efekt gumowej ściany

CELESTIA jest farbą dekoracyjną do wykończenia wnętrz przypominającą efekt gumowej – miękkiej ściany. Farba sprawia wrażenie wizualnie chromatycznej miękkiej powierzchni , którą nieodparcie chce się dotknąć. Przez co sprawia wrażenie ciepła i przytulności.

CELESTIA to produkt zgodny z trendami współczesnej architektury. Barwiona według próbnika palety kolorów.

Więcej wzorów do obejrzenia w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58 .  Zagwarantujemy Państwu najlepsze ceny oraz najszybszą realizację zamówień. Zapraszamy do współpracy  biura projektowe, architektów, projektantów,wykonawców.

AFRICA – miękka w dotyku metaliczność ścienna

AFRICA tworzy na ścianie monochromatyczną, metaliczną powłokę, miękką w dotyku przypominającą welur. Jest produktem do wykończenia wnętrz opartym na bazie akrylowej i wodnej z metalicznymi pigmentami. Występuje w gotowych 14 kolorach.

Więcej wzorów do obejrzenia w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58. Zagwarantujemy Państwu najlepsze ceny oraz najszybszą realizację zamówień. Zapraszamy do współpracy  biura projektowe, architektów, projektantów,wykonawców.

Farba Dekoracyjna DUCA DI VENEZIA

Farba Dekoracyjna DUCA DI VENEZIA jest farbą inspirowaną XVI wieczną wenecką sztuką, dostosowaną do współczesnych trendów. Matowa farba w perfekcyjny sposób łączy cienie w celu stworzenia unikalnego efektu podobnego do dzieła sztuki. Chromatyczne przetarcia w niezwykłej i żywej gamie odcieni nadają ścianie energii. Duca di Venezia jest zmywalna i gwarantuje elegancką dekorację przez wiele lat. Farba jest również paroprzepuszczalna, ma niski poziom zapachu, jest niepalna i przyjazna dla środowiska.

big_duca-01-796x294 big_duca-03-796x294 big_duca-04-796x294