Archiwa tagu: eleganckie tynki dekoracyjne

ANTICHE PATINE transparentna farba dekoracyjna

ANTICHE PATINE tworzy pokrycie łatwe w utrzymaniu, o wysokim stopniu odporności na zmywanie, w pełni ekologiczne. Dzięki niej można uzyskiwać wielobarwne techniki dekoracyjne, co daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

ANTICHE PATINE to transparentna farba dekoracyjna oparta na bazie wodnej. Możliwość zastosowania do wewnątrz i na zewnątrz. Barwiona na żądany kolor według palety kolorów.

Więcej wzorów do obejrzenia w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58.  Zagwarantujemy Państwu najlepsze ceny oraz najszybszą realizację zamówień. Zapraszamy do współpracy  biura projektowe, architektów, projektantów,wykonawców.

Tynk Dekoracyjny AUREUM

Tynk Dekoracyjny AUREUM jest efektem dekoracyjnym o złotej barwie, stworzonym przy użyciu wapna i złotego proszku. Odcienie wywodzą się z ciepłych kolorów ziemi i natury, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Produkt pozwala na uzyskanie eleganckiego wykończenia, tworząc na ścianie bogate wzory o złotej fakturze, które mienią się w zależności od kąta padania i intensywności światła.

big_aureum-01-796x294 big_aureum-02-796x294 big_aureum-03-796x294

Tynk Dekoracyjny Trawertyn TRAVERTINO ROMANO

Tynk Dekoracyjny Trawertyn TRAVERTINO ROMANO  jest specjalnym, wypełniającym tynkiem dekoracyjnym przeznaczonym do wnętrz i na zewnątrz, wyprodukowanym na bazie piasków, odpowiednio dobranych sproszkowanych marmurów oraz sezonowanego wapna gaszonego. Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki nakładania pozwala uzyskać efekt zbliżony do kamienia naturalnego z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny i przyjazny dla środowiska.

big_travertino-romano-01-796x294 big_travertino-romano-02-796x294 big_travertino-romano-03-796x294