Archiwa tagu: farba antykorozyjna czyzyny

Promocje Cenowe czyli Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków w atrakcyjnych cenach

Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków

Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się na ul. Marii Dąbrowskiej 17e/58 Kraków , gdzie codziennie mamy promocje na wybrane produkty.

Wśród nich:

Farby Ceramicznew sam raz do pokoi dziecięcych, korytarzy, pomieszczeń użyteczności publicznych i wiele innych.

Farby Antykorozyjnesystemy antykorozyjne zabezpieczające metal (również farby na ocynk) stopujące i blokujące proces korozji. Specjalistyczne podkłady reaktywne bezpośrednio na rdzę blokujące. Do zastosowania na ogrodzenia, dachy, konstrukcje stalowe, sprzęt ogrodowy, maszyny i pojazdy, wewnątrz i na zewnątrz.

Farby do glazuryfarby do zadań specjalnych przeznaczone na gładkie i śliskie powierzchnie do renowacji kafelków, glazury, terakoty, piecy kaflowych i wiele innych tam gdzie potrzeba dobrej przyczepności farby do podłoża.

Lakiery do drewnaprofesjonalne jedno lub dwu składnikowe lakiery poliuretanowe tworzące niesamowicie elastyczną i odporną na ścieranie powłokę, do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Możliwość barwienia na różne kolory!

Impregnaty do drewna i kostki brukowejzabezpieczające od środka drewno, beton, piaskowce, materiały, marmury, kamienie itp. Możliwość barwienia na kolory!

Zapraszamy do naszego salonu! Profesjonalne Amerykańskie Farby Kraków ul. Marii Dąbrowskiej 17e/58 (Nowa Huta)

Farba na rdzę serii Rust Kill 8-6000

8-6000 Rust Kill farba antykorozyjna KrakówSpecjalistyczna, antykorozyjna farba na rdzę serii Rust Kill, wytworzona z wyselekcjonowanych żywic alkidowych. Produkt ten może być stosowany z podkładem czerwonym na elementy korodujące lub szarym na elementy niekorodujące.  Czytaj dalej Farba na rdzę serii Rust Kill 8-6000

Farba aluminiowa Durable Bright Aluminum Paint 8-0020

Aluminum Paint farba aluminiowa odporna na wysoką temperaturęSpecjalistyczna, przemysłowa, szybkoschnąca farba aluminiowa odporna na wysoką temperaturę 320ºC. Skutecznie chroni metale przed powstaniem korozji. Doskonała na elementy wewnętrzne i zewnętrzne narażone na wysoką temperaturę. Rozkłada się równo na powierzchni tworząc gładką, błyszcząca powłokę. Chroni przed Czytaj dalej Farba aluminiowa Durable Bright Aluminum Paint 8-0020