Archiwa tagu: farba dekoracyjna

ANTICHE PATINE transparentna farba dekoracyjna

ANTICHE PATINE tworzy pokrycie łatwe w utrzymaniu, o wysokim stopniu odporności na zmywanie, w pełni ekologiczne. Dzięki niej można uzyskiwać wielobarwne techniki dekoracyjne, co daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

ANTICHE PATINE to transparentna farba dekoracyjna oparta na bazie wodnej. Możliwość zastosowania do wewnątrz i na zewnątrz. Barwiona na żądany kolor według palety kolorów.

Więcej wzorów do obejrzenia w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58.  Zagwarantujemy Państwu najlepsze ceny oraz najszybszą realizację zamówień. Zapraszamy do współpracy  biura projektowe, architektów, projektantów,wykonawców.

Dekoracyjny Spray Brilliant srebrny 132

8-20132 Brilliant Silver Srebrna farba w sprejuBrilliant – dekoracyjny spray – to świetny sposób na upiększenie elementów ozdobnych. Świetnie się sprawdza przy dekoracji choinek świątecznych,stroików a także ram,oklein,listew i nie tylko. Dzięki mieniącemu się srebru Twoje otoczenie zyska klasę, elegancję i oryginalność. Bardzo szybko wysycha, łatwo ją rozprowadzić i pokryć wszelkie nierówności. Zalecana do Czytaj dalej Dekoracyjny Spray Brilliant srebrny 132