Farby Dekoracyjne

Efekty dekoracyjne Oikos przy użyciu farb to bardzo ciekawy sposób na poprawę wyglądu Twojego wnętrza

Farba Dekoracyjna DUCA DI VENEZIA

Farba Dekoracyjna DUCA DI VENEZIA jest farbą inspirowaną XVI wieczną wenecką sztuką, dostosowaną do współczesnych trendów. Matowa farba w perfekcyjny sposób łączy cienie w celu stworzenia unikalnego efektu podobnego do dzieła sztuki. Chromatyczne przetarcia w niezwykłej i żywej gamie odcieni nadają ścianie energii. Duca di Venezia jest zmywalna i gwarantuje elegancką dekorację przez wiele lat. Farba jest również paroprzepuszczalna, ma niski poziom zapachu, jest niepalna i przyjazna dla środowiska.

big_duca-01-796x294 big_duca-03-796x294 big_duca-04-796x294

Farba Dekoracyjna MULTIDECOR

.Jest to półprzeźroczysta farba dyspersyjna na bazie żywic akrylowych. Posiada właściwości antyseptyczne, chroniące przed pleśnią. Bezzapachowa, zmywalna i czysta ekologicznie. Specjalne dodatki metalizujące dają bardzo interesujące efekty optyczne.big_multidecor-01-796x294

Farba Dekoracyjna IMPERIUM

Farba dekoracyjna IMPERIUM jest metaliczną farbą dekoracyjną do wnętrz o niskim wpływie na środowisko. Produkt pozwala na wykonanie okazałych efektów dekoracyjnych w szerokiej gamie kolorystycznej w zależności od rodzaju użytego narzędzia. Dostępne są techniki gold/silver leaf, metallic, goldening, gold powder, które nadają wnętrzom prestiżu i elegancji. Bogata kolorystyka farby dekoracyjnej IMPERIUM pozwala na dekorację współczesnych wnętrz, tworząc oryginalne i unikalne powierzchnie pełne energii, które wzbogacają nie tylko ściany, ale stanowią też uzupełnienie wyposażenia i umeblowania.

big_imperium-03-796x294 big_imperium-04-796x294 big_rtt

 

Farba Dekoracyjna ENCANTO

ENCANTO jest farbą dekoracyjną na bazie wody, charakteryzującą się kolorowym, metalicznymi akcentami, które mienią się połyskującymi refleksami w zależności od intensywności i kąta padania światła. Farba dekoracyjna Encanto jest połączeniem antycznej sztuki z nowoczesnym designem i nadaje pomieszczeniom uroku oraz prestiżu, które są trudne do osiągnięcia przy użyciu zwykłej farby. Farba jest paroprzepuszczalna, bezwonna, niepalna, nietoksyczna, zmywalna oraz przyjazna dla ludzi i środowiska.big_encanto-04-796x294 big_encanto-01-796x294 big_encanto-03-796x294

Farba Dekoracyjna OTTOCENTO

Farba dekoracyjna OTTOCENTO jest akrylową farbą wewnętrzną, która dzięki specjalnej formule i metalicznym pigmentom pozwala uzyskać na ścianie dyfuzyjną powłokę przypominającą cenne jedwabne lub asksamitne tkaniny, stosowane w przeszłości jako tapety. Farba dekoracyjna OTTOCENTO nadaje się znakomicie zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a otrzymane na ścianach urozmaicone efekty dekoracyjne zmieniają się w zależności od intensywności i katą kapdania światła. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska.

big_ottocento-01-796x294

 

big_ottocento-04-796x294 big_ottocento-02-796x294