Poliuretanowy lakier do podłóg,drewna – Gym Floor 8-0356 satyna

Poliuretanowy lakier do podłóg firmy Majic charakteryzuje się przede wszystkim wydajnością. Środek można stosować do lakierowania także drzwi, parapetów, boazerii, parkietów a nawet mebli drewnianych. Produkty są łatwe w użyciu i doskonale rozprowadzają się po lakierowanej powierzchni. Do pokrycia podłoża warstwą lakieru można stosować pędzel, wałek  bądź skorzystać z metody natryskowej. Zastosowanie
kilku warstw (2 lub 3) wpływa na poprawę wyglądu oraz zwiększa stopień ochrony podłoża przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W asortymencie znajdują się wyroby powstałe na bazie wyselekcjonowanych żywic poliuretanowych bądź alkidowych. .

Wewnętrzno -zewnętrzny lakier o wykończeniu satynowym- na bazie żywic poliuretanowych jedno lub dwu składnikowy. Drugim składnikiem jest katalizator – utwardzacz stosowany w celu zwiększenia odporności oraz przyspieszenia czasu schnięcia. Lakier jest bezbarwny, aczkolwiek można go zabarwiać na dowolne kolory ( wybielając je bądź przyciemniając) . Powierzchnia powinna być polakierowana minimum 2x dla uzyskania lepszego efektu. Lakier chroni od wewnątrz jak i zewnątrz nie przepuszcza wody. Stosowany na halach gimnastycznych i innych tego typu powierzchniach gdzie podłoże jest narażone na wysoką eksploatację.