Porady malarskie …i nie tylko

Malowanie farbą antykorozyjną? Jak zabezpieczyć metal przed korozją? Pomalować ogrodzenie metalowe?

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć metal przed rdzą? Malowanie dachu, ogrodzenia lub innych elementów metalowych podatnych na rdzę nie jest trudne, dlatego warto zrobić to tak, żeby mieć spokój przez wiele lat!

Czytaj dalej Malowanie farbą antykorozyjną? Jak zabezpieczyć metal przed korozją? Pomalować ogrodzenie metalowe?

Lakierowanie parkietu, Lakierować czy olejować parkiet? Sprawdź jak aplikować lakier do drewna w różnych technikach

Lakierowanie parkietu dobrym lakierem nie jest trudne, ale na pewno trzeba spełnić kilka warunków. Pierwsze pytanie to: olejować czy lakierować? Sam zdecydujesz co wybrać…  Czytaj dalej Lakierowanie parkietu, Lakierować czy olejować parkiet? Sprawdź jak aplikować lakier do drewna w różnych technikach

Jak prawidłowo przygotować ścianę do malowania? Malowanie farbami nowej technologii nie jest trudne!

  Jak prawidłowo przygotować powierzchnię ściany do malowania nowoczesnymi farbami? Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą treścią! Czytaj dalej Jak prawidłowo przygotować ścianę do malowania? Malowanie farbami nowej technologii nie jest trudne!

Malowanie glazury , terakoty, szkła jak, czym, w jaki sposób ?

Chcesz odnowić łazienkę, kuchnię ? Przemalować glazurę czy terakotę w łazience, kuchni i nie wiesz jak to zrobić? Malowanie Glazury !  Tutaj znajdziesz odpowiedź… Czytaj dalej Malowanie glazury , terakoty, szkła jak, czym, w jaki sposób ?

Jak pomalować okno plastikowe PCV? Malowanie okien plastikowych w 2 dni !

Malowanie okien plastikowych? Jak odpowiednio przygotować powierzchnię ramy okiennej PCV do malowania farbą? Krok po kroku pokażemy, opiszemy jak pomalować okna plastikowe!  Czytaj dalej Jak pomalować okno plastikowe PCV? Malowanie okien plastikowych w 2 dni !

Jak malować farbami, jak nakładać farbę, jakich narzędzi używać, technika malowania

Jak malować farbami,  nakładać farbę, jakich narzędzi używać, technika malowania, prawidłowe malowanie. Czytaj dalej Jak malować farbami, jak nakładać farbę, jakich narzędzi używać, technika malowania

Jak malować farbami ceramicznymi? To nie takie trudne jak technologia farb ceramicznych!

Jak malować farbami ceramicznymi? To nie takie trudne jak technologia farb ceramicznych! Przekonaj się sam!