Farba na rdzę w spray’u serii Rust Kill 8-2000

8-2001 Rust Kill Spray na rdzę krakówFarba na rdzę w spray’u serii Rust Kill wykorzystywana jest w ramach prewencji przed powstawaniem nowych ognisk korozji, jak również jako blokada już istniejących. Dostępne w naszej ofercie farby antykorozyjne  na rdzę mogą być zastosowane przy zabezpieczaniu dachów, ogrodzeń, samochodów oraz maszyn rolniczych. Powodzenie gwarantowane!


Doskonałe właściwości, którymi charakteryzują się preparaty Rust-kill, pozwalają skutecznie zabezpieczyć elementy
metalowe, ocynkowane oraz  metale galwanizowane. Do niewątpliwych zalet tych produktów należy zaliczyć dużą odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz dokładne pokrywanie powierzchni. Oferowane przez nas produkty dostępne są w nieograniczonej kolorystyce. Istnieje możliwość barwienia farby Rust Kill  na dowolny kolor z wzorników dostępnych w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58.

Specjalistyczna farba antykorozyjna w spray’u Rust Kill wytworzona jest z wyselekcjonowanych żywic alkidowych. Produkt ten może być stosowany z podkładem czerwonym na elementy korodujące lub szarym na elementy niekorodujące. Doskonale zabezpiecza elementy metalowe przed powstaniem korozji, gdyż aktywna substancja farby Rust-Kill stanowi doskonałe zabezpieczenie – zarówno metalu znajdującego się wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. siatka ogrodzeniowa, podwozie samochodu, metalowa ławka, drewno, beton, dachy itp). Dla uzyskania mocniejszej powierzchni możemy zastosować do farby nawierzchniowej katalizator- utwardzacz, który przyspiesza czas schnięcia, i wzmacnia powłokę farby.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!