Pędzle

Oto krótki przewodnik po pędzlach do malowania, lakierowania i wykonywania efektów dekoracyjnych. Zasada: mała powierzchnia przeznaczona do malowania-mały pędzel, duża powierzchnia-duży pędzel. Kształt pędzla (płaski okrągły, strzyżony skośny itd.) powinien byś optymalny do powierzchni przeznaczonej do malowania; powierzchnie płaskie najwygodniej maluje się pędzlem płaskim a wklęsłe narożniki np. pędzlem skośnym.

Profesjonalny pędzel malarski do farb i lakierów Ultra/Pro Extra-Firm Mink #4155

profesjonalne pędzle malarskie WOOSTER USAProfesjonalny pędzel stworzony z myślą o doświadczonych malarzach, którzy wiedzą co dobre. Duża chłonność, równiutkie i sprężyste, nylonowe włosie to podstawowe atuty tego pędzla. Malowanie nim w połączeniu z  farbami nowej technologii to czysta przyjemność. Seria pędzli Ultra/Pro występuje z włosiem prostym i skośnym.

 


Wymiary:
Szerokość: 1 1/2” / 3,81cm
Długość włosa: 2 7/16” /6 ,19cm

Zastosowanie:
Do każdego rodzaju farb.

Charakterystyka:
Bardzo sztywny pędzel z włosia nylonowego, przycinany. Bardzo mocny, wytrzymały – nie mięknie od ciepła czy wilgoci, okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka prosta z drewna klonowego.


Do każdego rodzaju farb. Bardzo sztywny pędzel z włosia nylonowego, bardzo mocny, wytrzymały. Profesjonalny pędzel malarski do farb i lakierów.

profesjonalne pędzle malarskie amerykańskie Wooster

Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!


 

Profesjonalne wiaderko do odcięć: Wooster Pelican Poręczne małe wiaderko do odcięć 8619

Profejonalna rączka do wałka: Jumbo-Koter #RR013

Profesjonalne Wałki: Jumbo-Koter Pro/Doo-Z #RR302 (minirolka)

Czyszczenie mycie pędzli, szczotka Painter’s Comb

Profesjonalny pędzel do malowania drewna, betonu, efektów dekoracyjnych itp. Ultra/Pro Extra-Firm Semioval #4159

Profesjonalny twardy pędzelProfesjonalny pędzel do malowania z mieszanego włosia nylonowego. Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści Idealny do farb takich jak: farby akrylowe , farby lateksowe, farby rozpuszczalnikowe, farby elewacyjne itp. Nadaje się on również do nakładania tynków dekoracyjnych jak i samego ich obrabiania.

Wymiary:
Długość włosa: 3” /7,62cm

Zastosowanie:
a) do wszystkich gęstych farb np. farby zewnętrzne
b) do malowania w trudnych warunkach (gorąc, wilgoć)
c) kiedy potrzebna jest wysoka wydajność i extra sztywny pędzel

Charakterystyka:
Nowatorski, bardzo sztywny pędzel z mieszanego włosia nylonowego.
Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści, okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka z drewna klonowego.

Profesjonalny twardy pędzel

W pełni profesjonalny pędzel malarski do farb. Doskonały do malowania dużych powierzchni. Pędzel chłonie dużo farby, w związku z czym nie musimy co chwila go maczać w farbie. Świtenie sprawdza się na dużych prostych malowaniach. Specjalna struktura włosia pomaga w „klasycznym” problemie ściekania farby z pędzla. Doskonale się myje. Osiąga bardzo dobre efekty przy malowaniu betonu, drewna i podobnych porowatych powierzchni.

 

Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Idealny pędzel do malowania gładkich powierzchni Silver Tip #5220

pędzel do malowania na gładko

Silver Tip #5220 to idealny pędzel do malowania farbami  nowej technologii. Nadają bardzo gładkie i równe wykończenie malowanej powierzchni. Doskonałe do przemalowywania okien plastikowych PCV . Pędzle te odporne są na popularne rozpuszczalniki tak więc, są też przystosowane do farb olejnych. Seria pędzli skośnych doskonale na daje się do malowania w rogach jak i prowadzenia równej prostej linii.

Bardzo polecany do serii farb do malowania okna PCV: Podkład Diamondhard 1546
oraz Diamondhard 1500

 Amerykański Pędzel do malowania PCV i Glazury gładko rozprowadzający


Wymiary:
Długość włosa: 2 1/2” / 6,35cm

Charakterystyka:
Pędzel do malowania:
Białe i srebrne włosie poliestrowe przycinane, bardzo miękkie (kojarzone z muśnięciem  piórka), nasadka ze stali nierdzewnej, rączka prosta z drewna brzozowego


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!