Impregnaty do drewna kostki i betonu

Szukasz środków do konserwacji i ochrony drewna, kostki brukowej czy betonu? Zapoznaj się z ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie w Krakowie przy ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58.

Impregnat do kostki brukowej, betonu, drewna Water Sealer

Profesjonalny, wewnętrzno – zewnętrzny Impregnat  do  kostki brukowej, drewna, betonu, markiz, parasoli, altanek itp (do wszystkiego co chłonie). Głęboko penetrujący i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi. Oparty o najszlachetniejsze żywice akrylowe. Impregnat jest matowy, bezbarwny, aczkolwiek możemy go barwić na każdy możliwy do uzyskania kolor dostępny w szerokiej gamie wzorników. Doskonale zabezpiecza przed zniszczeniami spowodowanymi przez wodę. Skutecznie chroni przed wilgocią,nasiąkaniem i obkurczaniem . Nie zmienia koloru i nie nadaje efektu sztuczności.

Impregnat do kostki, betonu, drewna Waterproofing Clear Sealer

Profesjonalny,rozpuszczalnikowy impregnat do kostki, drewna, betonu, markiz, parasoli, altanek itp (do wszystkiego co chłonie). Głęboko penetrujący i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi, oparty o najszlachetniejsze żywice alkidowe. Zabezpiecza przed łuszczeniem betonu, pękaniem, powstawaniem wykwitów, skręcaniem drewna, rozdzielaniem, skurczem oraz wchłanianiem wilgoci. Impregnat jest matowy, bezbarwny, aczkolwiek możemy go barwić na każdy możliwy do uzyskania kolor dostępny w szerokiej gamie wzorników. Doskonale zabezpiecza meble ogrodowe, podbitkę, tarasy, kamień, kostkę brukową itp. Nie zmienia koloru i nie nadaje efektu sztuczności.