Kreatywne wykończenia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym salonie – Kraków, ul. Marii Dąbrowskiej 17e/58.

Sea Sponge R043 Kreatywna gąbka Wooster

Uniwersalna,syntetyczna gąbka firmy Wooster do mycia glazury oraz tekstury, a także do wszystkich farb dzięki którym można tworzyć kreatywne wykończenia.

Średnica 360 stopni i 4 cale twarz (wielokrotnego użytku)

Rękawica do malowania Paint Mitt R044

Rękawica do malowania wykonana jest z bardzo chłonnej tkaniny o najwyższej jakości – należy ją zanurzyć  w farbie a następnie rozpocząć malowanie.

Rękawica działa na każdy dowolny kształt powierzchni, w tym kolumny, ogrodzenia, balustrady, pręty i inne ciasne miejsca. Można nią tworzyć kreatywne wykończenia.

 

Strukturalny wałek do wygłuszania pomieszczeń i malowania siatki ogrodzeniowej – Wooster Popcorn Acoustical

Profesjonalny wałek wytłumiający oraz wałek do malowania siatki ogrodzeniowejSpecjalny wałek do nadawania ciekawej, porowatej struktury, mającej na celu tłumienie dźwięku. Stosuje się go przy malowaniu farbą lub na mokrej gładzi. Zmniejsza powstawanie echa w pomieszczeniach nadając bardzo specjalną strukturę, którą możemy także przemalowywać kilka razy. Drugą jego funkcją jest wałek  do malowania siatki ogrodzeniowej. Poprzez specjalne nacięcia znacznie pospiesza malowanie ogrodzenia siatkowego zmniejszając zużycie farby. Dokładnie i szybkie malowanie ogrodzenia z siatki!  Czytaj dalej Strukturalny wałek do wygłuszania pomieszczeń i malowania siatki ogrodzeniowej – Wooster Popcorn Acoustical

Wałek tworzący rózne struktury, kreatywne wykończenie Texture Maker TM Wooster USA

Profesjonalny wałek do malowania struktury, malowania strukturalnegoProfesjonalny wałek tworzący różne struktury na ścianach. Wykonany z twardych oczkowanych włókien, które w zależności od ruchu wałkiem tworzą różne struktury.  Dzięki niemu w bardzo prosty sposób uzyskamy ciekawe wnętrza bez kupowania drogich efektów dekoracyjnych. Wałek strukturalny można stosować do masy finiszowej, gładzi, farb dekoracyjnych czy żywic epoksydowych. Polipropylenowy wkład jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.
Rozmiar 23cm pasuje na wszystkie rączki Wooster’a

wałek do malowania struktury, na tynku i farbie


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!