Farby Dekoracyjne

Farba Dekoracyjna GRANADA

Farba Dekoracyjna GRANADA  jest farbą, która łączy w jedną całość smugi, występujące na powierzchni w różnych odcieniach. Kolory farby GRANADA równoważą wygląd antycznych dekoracji w luksusowych willach z potrzebami współczesnych domów. Farba jest zmywalna, odporna na działanie wody, odporna na zarysowania, zapobiega tworzeniu się pleśni. Produkt jest niepalny, ma niski poziom zapachu i jest przyjazny dla człowieka i środowiska.

big_granada-01-796x294 big_granada-02-796x294 big_granada-03-796x294

Farba Dekoracyjna MULTIDECOR

.Jest to półprzeźroczysta farba dyspersyjna na bazie żywic akrylowych. Posiada właściwości antyseptyczne, chroniące przed pleśnią. Bezzapachowa, zmywalna i czysta ekologicznie. Specjalne dodatki metalizujące dają bardzo interesujące efekty optyczne.big_multidecor-01-796x294

Farba Dekoracyjna IMPERIUM

Farba dekoracyjna IMPERIUM jest metaliczną farbą dekoracyjną do wnętrz o niskim wpływie na środowisko. Produkt pozwala na wykonanie okazałych efektów dekoracyjnych w szerokiej gamie kolorystycznej w zależności od rodzaju użytego narzędzia. Dostępne są techniki gold/silver leaf, metallic, goldening, gold powder, które nadają wnętrzom prestiżu i elegancji. Bogata kolorystyka farby dekoracyjnej IMPERIUM pozwala na dekorację współczesnych wnętrz, tworząc oryginalne i unikalne powierzchnie pełne energii, które wzbogacają nie tylko ściany, ale stanowią też uzupełnienie wyposażenia i umeblowania.

big_imperium-03-796x294 big_imperium-04-796x294 big_rtt

 

Farba Dekoracyjna ENCANTO

ENCANTO jest farbą dekoracyjną na bazie wody, charakteryzującą się kolorowym, metalicznymi akcentami, które mienią się połyskującymi refleksami w zależności od intensywności i kąta padania światła. Farba dekoracyjna Encanto jest połączeniem antycznej sztuki z nowoczesnym designem i nadaje pomieszczeniom uroku oraz prestiżu, które są trudne do osiągnięcia przy użyciu zwykłej farby. Farba jest paroprzepuszczalna, bezwonna, niepalna, nietoksyczna, zmywalna oraz przyjazna dla ludzi i środowiska.big_encanto-04-796x294 big_encanto-01-796x294 big_encanto-03-796x294

Farba Dekoracyjna OTTOCENTO

Farba dekoracyjna OTTOCENTO jest akrylową farbą wewnętrzną, która dzięki specjalnej formule i metalicznym pigmentom pozwala uzyskać na ścianie dyfuzyjną powłokę przypominającą cenne jedwabne lub asksamitne tkaniny, stosowane w przeszłości jako tapety. Farba dekoracyjna OTTOCENTO nadaje się znakomicie zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a otrzymane na ścianach urozmaicone efekty dekoracyjne zmieniają się w zależności od intensywności i katą kapdania światła. Produkt jest bezwonny, nietoksyczny, przyjazny dla człowieka i środowiska.

big_ottocento-01-796x294

 

big_ottocento-04-796x294 big_ottocento-02-796x294