Wałki

Wybrałeś kolor ścian, masz już farby, ale ciągle nie wiesz, czym malować? Szerokość wałka do malowania wybieramy pod kątem powierzchni, jaką mamy do pomalowania. Im większa powierzchnia, tym szerszy wałek (12, 15, 18, 25 cm). Wąskie wałki (5, 8 cm) pomogą nam dotrzeć do narożników i innych zakamarków. Tymi z długim uchwytem sięgniemy nawet za grzejniki. Zapraszamy – Kraków, ul. Marii Dąbrowskiej 17E/58.

Wałek moherowy do malowania Jumbo-Koter® Mohair BlendTM #RR304 (minirolka)

walek moherowy do farb rozpuszczalnikowychBiały odporny na wypadanie włosia wałek moherowy do malowania farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi. Jego materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester, który, przyczynia się do eleganckiego gładkiego wykończenia malowanej powierzchni. Jest bardzo wytrzymały na rozpuszczalniki co znacznie wydłuża jego żywotność i nie zmienia faktury malowanej powierzchni. Nie jest to wałek jednorazowego użytku, dlatego zalecane jest jego mycie po każdej pracy rozpuszczalnikiem do konkretnie używanej farby lub lakieru.
walek moherowyWymiary:
Długość:           4 ½”/11,43cm
Długość włosia: ¼”/0,64cm


Zastosowanie:
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Charakterystyka:
Biały odporny na wypadanie włosia materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester.
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Zamknięty koniec doskonale maluje kąty i rogi powierzchni
Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałeczkaZainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Amerykański wałek moherowyAmerykański,profesjonalny wałek moherowy do lakierowania parkietu lub dużych elementów drewnianych. Doskonale nadaje się też do cienkiego rozkładania emalii na sztuczne tworzywa. Pozostawia bardzo gładka powłokę nie napowietrzając farby czy lakieru. Polecany do profesjonalnego użytku. Czytaj dalej Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Profesjonalny wałek do farb wodnych Contractor

AMERICAN CONTRACTOR  to profesjonalny wałek do farb wodnych z bardzo sprężystym włosiem. Zalecany do farb nowej jak i starej technologii ( cienko-powłokowe farby, rzadkie oraz grubo-powłokowe gęste (tiksotropowe)). Występuje w jednej długości włosia 3/8′ (ok. 10 mm) oraz dwóch wielkościach standardowo 9′ raz 18′.

Profesjonalny wałek Wooster Pro doo-z FTP

Nowość od Wooster’a  profesjonalny wałek z włosiem odpornym na wypadanie. Przeznaczony do każdego rodzaju farb dekoracyjnych  farb akrylowych, farb lateksowych, emalii, farb podkładowych, lakierów, poliuretanów, epoksydów oraz klei.
Opatentowany wałek Wooster o wysokiej gęstości włosia. Biały materiał w podwójne złote prążki pozostaje sprężysty i odporny na sklejanie się włosia, zapewnia bardzo gładkie profesjonalne wykończenie powierzchni. Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałka. Najnowsza technologia FTP zapewnia, że są w 100% przystosowane do najnowszej technologii farb cienko-powłokowych.

 

Rękawica do malowania Paint Mitt R044

Rękawica do malowania wykonana jest z bardzo chłonnej tkaniny o najwyższej jakości – należy ją zanurzyć  w farbie a następnie rozpocząć malowanie.

Rękawica działa na każdy dowolny kształt powierzchni, w tym kolumny, ogrodzenia, balustrady, pręty i inne ciasne miejsca. Można nią tworzyć kreatywne wykończenia.

 

Strukturalny wałek do wygłuszania pomieszczeń i malowania siatki ogrodzeniowej – Wooster Popcorn Acoustical

Profesjonalny wałek wytłumiający oraz wałek do malowania siatki ogrodzeniowejSpecjalny wałek do nadawania ciekawej, porowatej struktury, mającej na celu tłumienie dźwięku. Stosuje się go przy malowaniu farbą lub na mokrej gładzi. Zmniejsza powstawanie echa w pomieszczeniach nadając bardzo specjalną strukturę, którą możemy także przemalowywać kilka razy. Drugą jego funkcją jest wałek  do malowania siatki ogrodzeniowej. Poprzez specjalne nacięcia znacznie pospiesza malowanie ogrodzenia siatkowego zmniejszając zużycie farby. Dokładnie i szybkie malowanie ogrodzenia z siatki!  Czytaj dalej Strukturalny wałek do wygłuszania pomieszczeń i malowania siatki ogrodzeniowej – Wooster Popcorn Acoustical

Wałek malarski do farb starej technologii Super/Fab® #R241

Wałek malarski do farbWałek malarski stworzony z myślą o farbach starej technologii. Wałek malarski do farb Super/Fab doskonale nadaje się do farb lateksowych jak i farb winylowych . Specjalne grube włosie zapewnia nabieranie dużej ilości farby, jego tkanina jest wyjątkowo wytrzymała.

Wymiary:
Długość: 9” / 22,86 cm
Długość włosia: 3/4” / 1,91cm

Zastosowanie:
Wałki malarskie stworzone z myślą o farbach starej technologii. Wałek malarski do farb Super/Fab doskonale nadaje się do farb lateksowych jak i farb winylowych zazwyczaj dostępnych w supermarketach budowlanych.

Charakterystyka:
Odporny na sklejanie się i wypadanie włosia pozostawia wykończenie na całej powierzchni.
Zielony podwójny rdzeń propylenowy jest odporny na wodę i pękanie.

Wałek malarski do farb starej technologiiZainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Wałek tworzący rózne struktury, kreatywne wykończenie Texture Maker TM Wooster USA

Profesjonalny wałek do malowania struktury, malowania strukturalnegoProfesjonalny wałek tworzący różne struktury na ścianach. Wykonany z twardych oczkowanych włókien, które w zależności od ruchu wałkiem tworzą różne struktury.  Dzięki niemu w bardzo prosty sposób uzyskamy ciekawe wnętrza bez kupowania drogich efektów dekoracyjnych. Wałek strukturalny można stosować do masy finiszowej, gładzi, farb dekoracyjnych czy żywic epoksydowych. Polipropylenowy wkład jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.
Rozmiar 23cm pasuje na wszystkie rączki Wooster’a

wałek do malowania struktury, na tynku i farbie


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Gąbkowy wałek do lakieru poliuretanowego Pro Tiz #R256 USA

Profesjonalny wałek do lakieru poliuretanowegoWałek do lakieru poliuretanowego z wysokowydajną żółtą gąbką, która gwarantuje jednolite wykończenie bez kruszenia się wałka. Nadaje się przede wszystkim do lakierów poliuretanowych i do większości farb czy emalii.
Pozostawia bardzo gładką powierzchnię co jest wymagane podczas lakierowania. Użyty podczas malowania farbami dekoracyjnymi pozostawia powierzchnię z minimalną fakturką.
Profesjonalny fenolowy rdzeń jest odporny na wodę i rozpuszczalniki.


Wymiary:
Długość: 9” / 22,86 cm
Długość włosia: 3/16”/ 0,48cm

Zastosowanie:
Wkład Prof/Tiz doskonale nadaje się do większości lakierów poliuretanowych oraz alkidowych.

Charakterystyka:
Wałek do lakieru poliuretanowego z wysokowydajną żółtą gąbką, która gwarantuje jednolite wykończenie bez kruszenia się wałka. Nadaje się przede wszystkim do lakierów poliuretanowych i do większości farb, emalii.
Pozostawia bardzo gładką powierzchnię co jest wymagane podczas lakierowania. Użyty podczas malowania farbami dekoracyjnymi pozostawia powierzchnię z minimalną fakturką.
Profesjonalny fenolowy rdzeń jest odporny na wodę i rozpuszczalniki.


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Profesjonalny wałek do farb akrylowych i farb dekoracyjnych AVALON

 

Profesjonalny wałek do farb akrylowych i lateksowych WoosterProfesjonalny wałek do farb akrylowych i lateksowych dekoracyjnych.  Nadaje się do farb nowej technologii: akrylowych i lateksowych oraz do niektórych farb poprzedniej generacji, gęstych tiksotropowych. Doskonale sprawdza się na farbach podkładowych oraz nawierzchniowych Czytaj dalej Profesjonalny wałek do farb akrylowych i farb dekoracyjnych AVALON