Lakiery szybkoschnące: Quick Dry Varnish

Szybkoschnący lakier do wnętrz podkreśla piękno drewna nie zmieniając jego naturalnego koloru. Cechuje go łatwość aplikacji oraz bardzo szybki proces schnięcia.

Wood Stain bejca do drewna

Wood Stain to najwyższej jakości bejca do drewna. doskonale wybarwia drewno na szlachetne kolory, zabezpieczając je przed codziennymi uszkodzeniami. Bejca jest wykonana na bazie oleju lnianego i (tungu chińskiego). Idealnie sprawdza się do takich powierzchni jak meble, szafki, półki. Bejca wnika głęboko w drewno i posiada słaby zapach.Do użytku wewnętrznego.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Szybkoschnący lakier do drewna Quick Dry 363 satyna

Wewnętrzny, szybkoschnący lakier do drewna stworzony jest na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Przeznaczony do lakierowania wewnętrznych elementów drewnianych np: drzwi, meble, szafki, stoliki. Lakier jest bezbarwny i nie zmienia koloru drewna tworząc sztuczny efekt. Jego właściwości, chronią drewno przed przedostawaniem się wody, w głąb elementów drewnianych jak również innych chemikali.

Szybkoschnący lakier do drewna Quick Dry Coating 362 połysk

Wewnętrzny, szybkoschnący lakier do drewna wyprodukowany na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Przeznaczony do lakierowania wewnętrznych elementów drewnianych np: drzwi, meble, szafki, stoliki itp. Lakier jest bezbarwny. Pozostawia jego naturalny wygląd. Jego właściwości: chroni drewno przed przedostawaniem się wody w głąb elementów drewnianych jak również blokuje zachodzenie brudem. Zabezpieczona powierzchnia ułatwia eksploatowanie i czyszczenie powierzchni.