Narzędzia malarskie Wooster

Wałek moherowy do malowania Jumbo-Koter® Mohair BlendTM #RR304 (minirolka)

walek moherowy do farb rozpuszczalnikowychBiały odporny na wypadanie włosia wałek moherowy do malowania farbami i lakierami rozpuszczalnikowymi. Jego materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester, który, przyczynia się do eleganckiego gładkiego wykończenia malowanej powierzchni. Jest bardzo wytrzymały na rozpuszczalniki co znacznie wydłuża jego żywotność i nie zmienia faktury malowanej powierzchni. Nie jest to wałek jednorazowego użytku, dlatego zalecane jest jego mycie po każdej pracy rozpuszczalnikiem do konkretnie używanej farby lub lakieru.
walek moherowyWymiary:
Długość:           4 ½”/11,43cm
Długość włosia: ¼”/0,64cm


Zastosowanie:
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Charakterystyka:
Biały odporny na wypadanie włosia materiał zawiera naturalny mohair i niematujący się poliester.
Zapewnia bardzo gładkie wykończenia emalii,  lakierów, farb uretanowych i epoksydowych.

Zamknięty koniec doskonale maluje kąty i rogi powierzchni
Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałeczkaZainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Kombinowana rączka do wałków firmy Wooster

Profesjonalna rączka malarska do malowania za gfrzejnikamiKombinowana rączka do wałków firmy  Wooster jest bardzo precyzyjne wykonana z najlepszych jakościowo materiałów, co czyni tę rączkę praktycznie niezniszczalną. Charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i precyzją pracy.  Jej atutem jest możliwość zmiany położenia wałka, co sprawia, że możemy malować w trudno dostępnych miejscach tj. malowanie za grzejnikiem, przy sufitach Czytaj dalej Kombinowana rączka do wałków firmy Wooster

Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Amerykański wałek moherowyAmerykański,profesjonalny wałek moherowy do lakierowania parkietu lub dużych elementów drewnianych. Doskonale nadaje się też do cienkiego rozkładania emalii na sztuczne tworzywa. Pozostawia bardzo gładka powłokę nie napowietrzając farby czy lakieru. Polecany do profesjonalnego użytku. Czytaj dalej Profesjonalny wałek moherowy do lakierowania oraz żywicy Candy Stripe® # R209

Rączka do malowania rur Pipe Painter R212

Rączka do malowania rur składa się z dwóch oddzielnych rdzeni dzięki czemu malowanie jest jeszcze szybsze. Uchwyt wykonany jest z kopolimeru i polipropylenu.
Podwójne klatki rolkowe (w pełni regulowane) obracają się płynnie aby można było malować z dwóch stron rury jednocześnie.
Doskonała również do malowania balustrad, słupków, belek, mostów itp
Grip jest gwintowany dla rozszerzenia stosowania biegunowego

Profesjonalny trzymak/uchwyt do pędzla Lock Jaw F6333

Profesjonalny trzymak/uchwyt do pędzla jest w pełni stabilny i bezpieczny. Posiada ramę dzięki której możemy przymocować pędzel, wałek skrobak, latarkę i wiele innych (maksymalna średnica 1 3/8 cala lub 35 mm)
• Zamki w 9 pozycjach, w pełni regulowane w praktycznie dowolnym kątem, zakres 160 stopni .
• Trwała z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym z polipropylenu.

Profesjonalny wałek do farb wodnych Contractor

AMERICAN CONTRACTOR  to profesjonalny wałek do farb wodnych z bardzo sprężystym włosiem. Zalecany do farb nowej jak i starej technologii ( cienko-powłokowe farby, rzadkie oraz grubo-powłokowe gęste (tiksotropowe)). Występuje w jednej długości włosia 3/8′ (ok. 10 mm) oraz dwóch wielkościach standardowo 9′ raz 18′.

Profesjonalny wałek Wooster Pro doo-z FTP

Nowość od Wooster’a  profesjonalny wałek z włosiem odpornym na wypadanie. Przeznaczony do każdego rodzaju farb dekoracyjnych  farb akrylowych, farb lateksowych, emalii, farb podkładowych, lakierów, poliuretanów, epoksydów oraz klei.
Opatentowany wałek Wooster o wysokiej gęstości włosia. Biały materiał w podwójne złote prążki pozostaje sprężysty i odporny na sklejanie się włosia, zapewnia bardzo gładkie profesjonalne wykończenie powierzchni. Otwarty rdzeń pozwala na łatwe czyszczenie wałka. Najnowsza technologia FTP zapewnia, że są w 100% przystosowane do najnowszej technologii farb cienko-powłokowych.

 

Sea Sponge R043 Kreatywna gąbka Wooster

Uniwersalna,syntetyczna gąbka firmy Wooster do mycia glazury oraz tekstury, a także do wszystkich farb dzięki którym można tworzyć kreatywne wykończenia.

Średnica 360 stopni i 4 cale twarz (wielokrotnego użytku)

Profesjonalna, długa rączka do wałka malarskiego RR014

długa rączka do wałków WOOSTER rr014Fenomenalna, profesjonalna rączka firmy Wooster. Bardzo precyzyjne wykonanie z najlepszych jakościowo materiałów czyni tę rączkę praktycznie niezniszczalną. Charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i precyzją pracy.  Stworzona przez profesjonalistów dla każdej osoby nawet tej, która ma styczność z malowaniem po raz pierwszy. Czytaj dalej Profesjonalna, długa rączka do wałka malarskiego RR014

Kuweta malarska Rust-Proof Tray BR549

Nierdzewna kuweta, wykonana z kopolimeru i polipropylenu odporna na działanie rozpuszczalników. Solidna, żebrowana powierzchnia idealnie odprowadza nadmiar farby. Produkt występuje w pojemności 1 litr, szerokość 11″ – 280 mm, kuweta dla wałków do 9″. Łatwa w myciu. Dzięki niej malowanie staje się łatwiejsze.