Pędzle

Oto krótki przewodnik po pędzlach do malowania, lakierowania i wykonywania efektów dekoracyjnych. Zasada: mała powierzchnia przeznaczona do malowania-mały pędzel, duża powierzchnia-duży pędzel. Kształt pędzla (płaski okrągły, strzyżony skośny itd.) powinien byś optymalny do powierzchni przeznaczonej do malowania; powierzchnie płaskie najwygodniej maluje się pędzlem płaskim a wklęsłe narożniki np. pędzlem skośnym.

Profesjonalny, szeroki pędzel do lakierowania parkietu Wooster USA

Profesjonalny Amerykański pędzel do lakierowania parkietuProfesjonalny, szeroki pędzel do lakierowania parkietu, paneli, klepki, desek itp. Świetnie się sprawdza podczas malowania lakierami rozpuszczalnikowymi na dużych powierzchniach. Czytaj dalej Profesjonalny, szeroki pędzel do lakierowania parkietu Wooster USA

Profesjonalny pędzel do odcięć Wooster Ultra/Pro Extra-Firm shortcut 4151

Profesjonalny pędzel do odcięć Wooster

Profesjonalny pędzel do odcięć Wooster Ultra/Pro Extra-Firm shortcut 4151 nim naprawdę odetniesz każdą powierzchnię, niezależnie czy będzie to ściana, róg czy sufit. W pełni profesjonalny pędzel malarski, wykonany z najwyższej klasy nylonu. Jego krótka gumowa rękojeść doskonale Czytaj dalej Profesjonalny pędzel do odcięć Wooster Ultra/Pro Extra-Firm shortcut 4151

Profesjonalny pędzel do farb akrylowych i emalii lateksowych

Amerykański Profesjonalny pędzel do farb akrylowych i emalii lateksowych WoosterProfesjonalny pędzel do farb akrylowych i emalii lateksowych. Hit sprzedaży od ponad 16 lat! Doskonały pędzel do malowania farbami akrylowymi jak i emaliami lateksowymi. Specjalne połączenie fioletowego nylonu z poliestrem sobolu sprawia, że umycie pędzla nie jest już problemem! Czytaj dalej Profesjonalny pędzel do farb akrylowych i emalii lateksowych

Profesjonalny pędzel malarski do farb i lakierów Ultra/Pro Extra-Firm Mink #4155

profesjonalne pędzle malarskie WOOSTER USAProfesjonalny pędzel stworzony z myślą o doświadczonych malarzach, którzy wiedzą co dobre. Duża chłonność, równiutkie i sprężyste, nylonowe włosie to podstawowe atuty tego pędzla. Malowanie nim w połączeniu z  farbami nowej technologii to czysta przyjemność. Seria pędzli Ultra/Pro występuje z włosiem prostym i skośnym.

 


Wymiary:
Szerokość: 1 1/2” / 3,81cm
Długość włosa: 2 7/16” /6 ,19cm

Zastosowanie:
Do każdego rodzaju farb.

Charakterystyka:
Bardzo sztywny pędzel z włosia nylonowego, przycinany. Bardzo mocny, wytrzymały – nie mięknie od ciepła czy wilgoci, okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka prosta z drewna klonowego.


Do każdego rodzaju farb. Bardzo sztywny pędzel z włosia nylonowego, bardzo mocny, wytrzymały. Profesjonalny pędzel malarski do farb i lakierów.

profesjonalne pędzle malarskie amerykańskie Wooster

Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!


 

Profesjonalne wiaderko do odcięć: Wooster Pelican Poręczne małe wiaderko do odcięć 8619

Profejonalna rączka do wałka: Jumbo-Koter #RR013

Profesjonalne Wałki: Jumbo-Koter Pro/Doo-Z #RR302 (minirolka)

Czyszczenie mycie pędzli, szczotka Painter’s Comb

Profesjonalny pędzel do malowania drewna, betonu, efektów dekoracyjnych itp. Ultra/Pro Extra-Firm Semioval #4159

Profesjonalny twardy pędzelProfesjonalny pędzel do malowania z mieszanego włosia nylonowego. Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści Idealny do farb takich jak: farby akrylowe , farby lateksowe, farby rozpuszczalnikowe, farby elewacyjne itp. Nadaje się on również do nakładania tynków dekoracyjnych jak i samego ich obrabiania.

Wymiary:
Długość włosa: 3” /7,62cm

Zastosowanie:
a) do wszystkich gęstych farb np. farby zewnętrzne
b) do malowania w trudnych warunkach (gorąc, wilgoć)
c) kiedy potrzebna jest wysoka wydajność i extra sztywny pędzel

Charakterystyka:
Nowatorski, bardzo sztywny pędzel z mieszanego włosia nylonowego.
Przeniesie dużo więcej farby niż inne pędzle, bardzo łatwo i szybko się czyści, okrągła nasadka ze stali odpornej na rdzę, rączka z drewna klonowego.

Profesjonalny twardy pędzel

W pełni profesjonalny pędzel malarski do farb. Doskonały do malowania dużych powierzchni. Pędzel chłonie dużo farby, w związku z czym nie musimy co chwila go maczać w farbie. Świtenie sprawdza się na dużych prostych malowaniach. Specjalna struktura włosia pomaga w „klasycznym” problemie ściekania farby z pędzla. Doskonale się myje. Osiąga bardzo dobre efekty przy malowaniu betonu, drewna i podobnych porowatych powierzchni.

 

Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!

Profesionalny naturalny pędzel do lakierowania parkietu White Majestic #L1104

Profesjonalny pędzel do lakierowania parkietuProfesjonalny pędzel do lakierowania parkietu jak i aplikacji farb alkidowych i poliuretanowych. Naturalne, miękkie, aksamitne,chińskie, białe włosie doskonale rozprowadza lakier, głęboko wypełniając pory drewna. Konstrukcja pędzla: wycięta okrągła Czytaj dalej Profesionalny naturalny pędzel do lakierowania parkietu White Majestic #L1104

Idealny pędzel do malowania gładkich powierzchni Silver Tip #5220

pędzel do malowania na gładko

Silver Tip #5220 to idealny pędzel do malowania farbami  nowej technologii. Nadają bardzo gładkie i równe wykończenie malowanej powierzchni. Doskonałe do przemalowywania okien plastikowych PCV . Pędzle te odporne są na popularne rozpuszczalniki tak więc, są też przystosowane do farb olejnych. Seria pędzli skośnych doskonale na daje się do malowania w rogach jak i prowadzenia równej prostej linii.

Bardzo polecany do serii farb do malowania okna PCV: Podkład Diamondhard 1546
oraz Diamondhard 1500

 Amerykański Pędzel do malowania PCV i Glazury gładko rozprowadzający


Wymiary:
Długość włosa: 2 1/2” / 6,35cm

Charakterystyka:
Pędzel do malowania:
Białe i srebrne włosie poliestrowe przycinane, bardzo miękkie (kojarzone z muśnięciem  piórka), nasadka ze stali nierdzewnej, rączka prosta z drewna brzozowego


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!