Tynki Dekoracyjne

Poniżej przedstawiamy tynki dekoracyjne na bazie żywic akrylowych oraz specjalnych wypełniaczy. Umożliwiają osiągnięcie różnych efektów w łatwy i szybki sposób. Fantazja i zręczność nakładającego daje możliwość osiągnięcia nieskończonej ilości efektów dekoracyjnych, zarówno antycznych, jak i nowoczesnych.

Cemento – efekt betonu

Tynk dekoracyjny CEMENTO  jest specjalnym efektem dekoracyjnym pozwalającym na nowoczesne wykończenie pomieszczenia w surowym stylu.

Drobnoziarnisty tynk mineralny do zastosowań wewnętrznych. Doskonale imituje surowy beton. Stanowi idealną dekorację nowoczesnych wnętrz, znakomicie komponując się z metalem, drewnem czy szkłem. Odpowiednia aplikacja zapewnia uzyskanie nieregularnego wzoru, wżerów i przebarwień typowych dla betonu. Po wyschnięciu umożliwia oddychanie ścian.

big_rmp-01-796x294 big_rmp-02-796x294 big_rmp-04-796x294

Stiuk imitujący efekt marmuru z perłowym wykończeniem Raffaello Madreperlato

RAFFAELLO MADREPERLATO – stiuk imitujący efekt marmuru z perłowym wykończeniem Raffaello Madreperlato jest specjalnym, perłowym wykończeniem dla stiuku Raffaello Decor Stucco. Produkt wykonany jest na bazie wapna i zapewnia maksymalną paroprzepuszczalność oraz wspomaga naturalną dyfuzję wilgoci z podłoża, chroniąc tym samym przed powstawaniem pleśni i bakterii. Raffaello Madreperlato ma niski poziom zapachu, jest niepalne i  przyjazne dla człowieka i środowiska

big_raffaello-01-796x294 big_raffaello-02-796x294_1 big_raffaello-03-796x294

Tynk Dekoracyjny Trawertyn czarny TRAVERTINO ROMANO DESIGN

Tynk Dekoracyjny Trawertyn czarny TRAVERTINO ROMANO DESIGN (BLACK GREY RED YELLOW BEIGE)(WYPIGMENTOWANY) firmy OIKOS jest specjalnym wypełniającym tynkiem dekoracyjnym, przeznaczonym do wnętrz i na zewnątrz, wyprodukowanym na bazie piasków, odpowiednio dobranych sproszkowanych marmurów oraz sezonowanego wapna gaszonego. Gotowy do użycia, ma postać gęstej, jednolitej masy i jest prosty w nakładaniu. Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki nakładania pozwala uzyskać efekt zbliżony do kamienia naturalnego z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, w które wnika głęboko, tworząc z nim jedną całość. Zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.

big_travertino-romano-01-796x294 big_travertino-romano-02-796x294 big_travertino-romano-03-796x294

Tynk Dekoracyjny MARMORINO NATURALE

Tynk Dekoracyjny MARMORINO NATURALE stanowi dekoracyjną, barwną powłokę wykończeniową na zewnątrz i we wnętrzach. Wykonany na bazie wapna gaszonego. Pozwala w szybki i łatwy sposób uzyskać wspaniałe efekty dekoracyjne, przypominające tradycyjną technikę marmoryzacji.big_marmorino-naturale-01-796x294

Tynk Dekoracyjny RAFFAELLO MADREPERLATO

Tynk Dekoracyjny RAFFAELLO MADREPERLATO jest specjalnym, perłowym wykończeniem dla stiuku Raffaello Decor Stucco. Produkt wykonany jest na bazie wapna i zapewnia maksymalną paroprzepuszczalność oraz wspomaga naturalną dyfuzję wilgoci z podłoża, chroniąc tym samym przed powstawaniem pleśni i bakterii.

big_rmp-01-796x294 big_rmp-02-796x294 big_rmp-04-796x294

Tynk dekoracyjny Stiuk RAFFAELLO DECOR STUCCO

Tynk dekoracyjny Stiuk RAFFAELLO DECOR STUCCO jest powłoką ścienną na bazie wapna, która służy do odtworzenia starożytnego efektu dekoracyjnego, tzw. efektu marmuru. Produkt gwarantuje maksymalną paroprzepuszczalność i wspomaga naturalną dyfuzję wilgoci z podłoża, chroniąc tym samym przed tworzeniem się pleśni i bakterii.

RAFFAELLO DECOR STUCCO jest materiałem całkowicie naturalnym, pozbawionym składników syntetycznych. Bezwonny, niepalny, nietrujący, przyjazny dla człowieka i środowiska.

big_raffaello-01-796x294 big_raffaello-02-796x294_1 big_raffaello-03-796x294

Tynk Dekoracyjny AUREUM

Tynk Dekoracyjny AUREUM jest efektem dekoracyjnym o złotej barwie, stworzonym przy użyciu wapna i złotego proszku. Odcienie wywodzą się z ciepłych kolorów ziemi i natury, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Produkt pozwala na uzyskanie eleganckiego wykończenia, tworząc na ścianie bogate wzory o złotej fakturze, które mienią się w zależności od kąta padania i intensywności światła.

big_aureum-01-796x294 big_aureum-02-796x294 big_aureum-03-796x294

Tynk Dekoracyjny COCCIO ANTICO

Tynk Dekoracyjny Tynk Dekoracyjny COCCIO ANTICO jest wyrobem na bazie minerałów, idealnym do naśladowania dawnych rzemieślniczych technik dekoracji wnętrz. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku, a zawarte w nim wapno zapobiega tworzeniu się pleśni i rozwojowi bakterii. COCCIO ANTICO jest produktem naturalnym, z ziarnkami terakoty, nadającym się do wykańczania pomieszczeń w dawnym stylu.

Tynk Dekoracyjny Trawertyn TRAVERTINO ROMANO

Tynk Dekoracyjny Trawertyn TRAVERTINO ROMANO  jest specjalnym, wypełniającym tynkiem dekoracyjnym przeznaczonym do wnętrz i na zewnątrz, wyprodukowanym na bazie piasków, odpowiednio dobranych sproszkowanych marmurów oraz sezonowanego wapna gaszonego. Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki nakładania pozwala uzyskać efekt zbliżony do kamienia naturalnego z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Jest bezwonny, nietoksyczny, niepalny i przyjazny dla środowiska.

big_travertino-romano-01-796x294 big_travertino-romano-02-796x294 big_travertino-romano-03-796x294

Tynk dekoracyjny BIAMAX

Tynk Dekoracyjny BIAMAX jest dekoracyjną farbą do wnętrz z wypełniaczami o wybranej wielkości ziarna. Produkt oparty jest na żywicach akrylowych w dyspersji wodnej i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Jest paroprzepuszczalny i wyjątkowo odporny na ścieranie.

big_biamax-02-796x294 big_biamax-05-796x294 big_biamax-06-796x294